środa, 12 grudnia 2012

Muszą wygrać!!!!!!!!

Hej! Głosujcie na The Wanted na http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp  muszą wygrać. Są na razie lepsi ale musimy głosować żeby wygrali. :) Klikajcie codziennie. Wierzę w to że wygrają i pokonają One Direction. :* Pomyślcie o tym jak będą się cieszyć ze zwycięstwa. :**


https://pbs.twimg.com/media/A97jPnmCcAAQ4mv.jpg

1 komentarz:

 1. Nie wiedziałam, gdzie umieścić mój komentarz po przeczytaniu całego Twojego opowiadania, więc daję go tutaj :)
  Po pierwsze... Tak, The Wanted muszą wygrać, należy im się :) Tak więc klikam jak oszalała, choć nie wiem, czy można głosować wielokrotnie.
  A po drugie... co do Twojego cuda... Nareszcie znalazłam czas, by przeczytać całość. Wierz, lub nie, ale nie poszłam dziś do szkoły, żeby przeczytać! I nie żałuję, przyjemnie spędziłam czas. Już zalicza się ono do moich ulubionych fanficów. Masz bardzo ładny styl pisania i nawet opisy sprawiały wrażenie przemyślanych i profesjonalnych. A dialogi budziły emocje.
  Sporo czasu zajęło mi "opatrzenie" się z twarzami bohaterów, ale już pod koniec wszystkich kojarzyłam.
  Opowiadanie jest inne niż te, które do tej pory czytałam, sporo tu dramatyzmu, ale akurat mi to nie przeszkadza, choć oczywiście liczę na happy end :)
  Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie dodała jakichś uwag od siebie. Lepiej czytałoby się, gdyby całość była wyjustowana i gdybyś po myślnikach stawiała spacje... Ale to taki niewielki szkopuł, który nie zakłócił ogólnego odbioru. Do fabuł nie mogę się przyczepić, bo jest genialnie przemyślana. A muzyka, którą dodałaś na bloga sprawiała, że czytało mi się jeszcze lepiej. To jak ścieżka dźwiękowa do filmu. Naprawdę gratuluję i życzę weny, bo będę tutaj zaglądać :)
  Nie wiem, na kogo zagłosować w ankiecie, bo decydowanie się przychodzi mi dość opornie... Ale gdyby powstała ankieta, pt. "Na ile oceniasz ten blog?" na pewno odpowiedziałabym, że na szóstkę :)
  Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń